Zpět na výpis

Zajímavá vila v moderním stylu s bazénem a výhledem na moře

4 1
ID: IT0688

Zajímavá moderní vila v panoramatické pozici s výhledy na moře

Čtěte více

40 515 000 Kč

1 500 000 €

1 376 376 £

1 760 909 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato zajímavá vila v moderním stylu byla postavena známým florentským architektem v 80. letech. Vila nabízí krásné výhledy do toskánské krajiny a na moře. Rozkládá se přes 3 patra a má také výborné venkovní prostory, ideální pro večeře al fresco nebo party. Vila se skládá z prostorného asi 100m2 velkého lounge s krbem a jídelnou, dále 2 kuchyní, 4-5 ložnic, 3 koupelen a dalších místností, takže nabízí opravdu spoustu prostoru. Yahradu dominuje bazén o rozloze 12 x 6 metrů. Nemovitost je vybavena všemi možnými vymoženostmi, od solárního vytápěni, alarm, klimatizaci, protikomárové sítě ve všech oknech, parkovací místa pro 6 aut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247