Zpět na výpis

Vzdušný horský apartmán v Cavalese

2
ID: IT1000

Vkusně zařízený apartmán v Cavalese ve Val di Fiemme v oblasti Dolomiti Superski...

Čtěte více

13 316 400 Kč

540 000 €

481 989 £

520 884 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký apartmán v perfektním stavu se sklípkem a garáží v oblíbeném Cavalese.

LOKALITA:Val di Fiemme se nachází v provincii Trentino v italských Dolomitech a skládá se z 5 lyžařských areálů, které kombinují nádherné scenérie a perfektně udržované terény. Celkově je zde více než 100 km sjezdovek, ale tato oblast je také součástí širšího Dolomiti Superski, který zahrnuje rozsáhlou lyžařskou oblast s více než 1200 km sjezdovek. Tato oblast je v létě stejně okouzlující svými impozantními vrcholy a svěžími loukami, které vytvářejí nádherné prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku. Val di Fiemme je mezinárodně proslulý jako gastronomická destinace s několika restauracemi s hvězdičkou Michelin. Do Cavalese se dostanete asi za 8h z Prahy a 8h30 z Brna.

POPIS NEMOVITOSTI:Krásný elegantní apartmán se nachází v malé rezidenční budově s výtahem na okraji Cavalese. Horský apartmán je rozložen na dvou podlažích a skládá se z obývacího pokoje s panoramatickým výhledem na krajinu, kuchyně, manželské ložnice s vlastní koupelnou s hydromasážní vanou, další ložnice s šatnou a vlastní koupelnou se sprchou. Celkový výměra je asi 103m2. Nemovitost disponuje garážovým stáním, venkovním parovacím místem a sklípkem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247