Zpět na výpis

Výjimečná osmipokojová vila v Lagos

8 1 200m
ID: PT0203

Výjimečná osmipokojová vila se nachází v Lagos a nabízí krásný výhled na Atlantický oceán.

Čtěte více

127 075 000 Kč

5 000 000 €

4 252 418 £

5 645 520 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v privilegované oblasti, kde převládá půvabná krajina a odkud můžete vidět historické centrum Lagosu a známou pláž Meia Praia. Tato nemovitost se skládá ze tří částí: hlavní budovy, samostatného bytu se 2 ložnicemi a jejich zahrad a hlavní dům, který má 3 patra. Úroveň prvního patra se skládá ze 3 apartmánů, 3 ložnic s koupelnou a komory se vstupem na střechu. Přízemí je přístupné krytým vstupním prostorem a centrální galerií, která umožňuje přístup do kanceláře, kaple, TV místnosti, obývacích pokojů a jídelny. Z této zóny je dále přístup do spodního patra impozantním a prostorným schodištěm. V suterénu se nachází posilovna, turecké lázně, suana a skladovací prostory s vlastní toaletou a sprchou.

Jádro postavené vedle vstupní brány pozemku sestává z bytu se dvěma ložnicemi, garáže pro dvě auta a přístavby s ložnicí a koupelnou. Na letní sezónu je toaela a sprcha na vnější straně domu. Nemovitost má krásnou zahradu s ozdobnými stromy malých a středních rozměrů a malými keři. V neposlední řadě má tato nemovitost vlastní soukromý ostrov s jedinečným přístupem soukromým mostem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247