Zpět na výpis

Výborně umístěný apartmán hned u sjezdovky v Arabbě v Dolomiti Superski

2
ID: IT1363

Úžasný apartmán k okamžitému užití s garáží, balkónem a ski místností - přímo na sjezdovce v Arabbě

Čtěte více

14 588 645 Kč

599 000 €

513 612 £

645 059 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečný apartmán ve výborné poloze hned u sjezdovky v Arabbě - jednom z lyžařských středisek známého areálu Dolomiti Superski s napojením na okruh Sella Ronda. Apartmán o výměře 82m2 disponuje vlastním vchodem a patří k němu jižně orientovaný balkón, garážové stání a soukromá místnost na lyže. Skládá se z moderního obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 2 ložnic a 2 koupelen. Apartmán je k prodeji plně vybavený, s pračkou a připraven k nastěhování.

Arabba je jedním z hlavních center největšího evropského lyžařského areálu Dolomiti Superski a je výhodně umístěna v srdci této oblasti s přímým přístupem k více než 600km plně propojených sjezdovek táhnoucí se od oblíbeného údolí Val Gardena, po Alta Badii a údolí Val di Fassa. Celý areál Dolomiti Superski se může pochlubit více než 1200km upravených sjezdovek a pokrývá ho jednotný skipass. Známý je především dvojsměrný lyžařský okruh Sella Ronda okolo masivu Sella. Arabba je také hlavní bránou k lyžování na nejvyšší hoře Itálie, ledovci Marmolada a je z ní snadný dojezd do dalších středisek Dolomiti Superski včetně exkluzivního historického rezortu Cortina d'Ampezzo nebo údolí Val di Fiemme. Do Arabby se z Prahy a Brna dostanete za cca 8h jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528