Zpět na výpis

Vilka v zálivu Baia Santa Reparata 700m od moře

2 ano
ID: IT0987

Útulná vilka v klidné poloze na severní Sardinii jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

9 545 625 Kč

375 000 €

320 851 £

403 689 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Řadová vilka s terasou s krásným výhledem na moře v nezkažené oblasti zálivu Baia Santa Reparata na severní Sardinii. Jen 700m od pláže.

POLOHA: Baia Santa Reparata se nachází jen 3km od malebného rybářského přístavu Santa Teresa Gallura a je opravdovým rájem pro milovníky přírody. Odjíždí odsud pravidelný trajekt na francouzskou Korsiku. Okolí je protkáno turistickými stezkami vedoucí divukrásnou přírodou. Krásné pláže jsou jen pár minut chůze nebo je možné dojet za 5min na dechberoucí pláže mysu Capo Testa Rena di Ponente a Rena di Levante. V docházkové vzdálenosti najdete pizzerii, restaurace a minimarket.

POPIS NEMOVITOSTI: Příjemná vilka položená v klidné oblasti v zálivu Baia Santa Reparata. Vilka se rozkládá na jednom podlaží a disponuje krásnou velkou terasou s výhledem na moře a vydlážděnou zahrádkou, která je obklopena typickými sardinskými skálami. Uvnitř se nemovitost skládá z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, 2 ložnic a dvou koupelen. Dům je vybaven radiátory. Za domem je umístěna zahrádka, kde najdete také venkovní sprchu a stolek s židlemi pro venkovní stolování. K domu patři venkovní parkovací stání před domem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528