Zpět na výpis

Vilka v zálivu Baia Santa Reparata 700m od moře

2 ano
ID: IT0987

Útulná vilka v klidné poloze na severní Sardinii jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

9 271 875 Kč

375 000 €

323 242 £

396 369 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Řadová vilka s terasou s krásným výhledem na moře v nezkažené oblasti zálivu Baia Santa Reparata na severní Sardinii. Jen 700m od pláže.

POLOHA: Baia Santa Reparata se nachází jen 3km od malebného rybářského přístavu Santa Teresa Gallura a je opravdovým rájem pro milovníky přírody. Odjíždí odsud pravidelný trajekt na francouzskou Korsiku. Okolí je protkáno turistickými stezkami vedoucí divukrásnou přírodou. Krásné pláže jsou jen pár minut chůze nebo je možné dojet za 5min na dechberoucí pláže mysu Capo Testa Rena di Ponente a Rena di Levante. V docházkové vzdálenosti najdete pizzerii, restaurace a minimarket.

POPIS NEMOVITOSTI: Příjemná vilka položená v klidné oblasti v zálivu Baia Santa Reparata. Vilka se rozkládá na jednom podlaží a disponuje krásnou velkou terasou s výhledem na moře a vydlážděnou zahrádkou, která je obklopena typickými sardinskými skálami. Uvnitř se nemovitost skládá z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, 2 ložnic a dvou koupelen. Dům je vybaven radiátory. Za domem je umístěna zahrádka, kde najdete také venkovní sprchu a stolek s židlemi pro venkovní stolování. K domu patři venkovní parkovací stání před domem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528