Zpět na výpis

Vilka v exkluzivním komplexu s bazénem, Caorle

3 500m
ID: IT0475

Hezká vilka v Caorle v klidné poloze, s pláží v docházkové vzdálenosti a nově vybudovanými cyklistickými trasami v blízkém okolí je ideálním místem k dovolené…

Čtěte více

5 166 000 Kč

200 000 €

179 681 £

227 417 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Zrekonstruovaná vilka o ploše 70 m2 se rozkládá na dvou poschodích. V přízemí naleznete předsíň, slunný obývací pokoj s kuchyní a koupelnu. V patře jsou umístěny dvě ložnice s manželskou postelí a skříněmi, ze kterých se dá vejít na prostornou terasu, ložnice s palandou, koupelna a balkón. Vilka je vybavena klimatizací a okna jsou dřevěná s dvojitými skly. Na zahradě se nachází částečně zastřešené parkovací místo. Tento dům představuje skvělou investici, ať už jako nemovitost k vlastnímu užití či k turistickému pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247