Zpět na výpis

Vilka s nezapomenutelným výhledem u Budoni na Sardinii

2 ano 1 500m
ID: IT0772

Vilka s nezapomenutelným výhledem u letoviska Budoni

Čtěte více

9 023 850 Kč

330 000 €

298 991 £

388 892 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na jih od letoviska Budoni, v krátké dojezdové vzdálenosti od letiště v Olbii a jen 1500m od moře se nalézá tato samostatná vilka v naprosto úžasné vyvýšené poloze s nezapomenutelným výhledem. Nemovitost je obklopena panenskou přírodou se středomořskou flórou, rybníčky a granitovými skalkami různých barev, které dohromady vytváří zvláštní kouzlo. Vilka je tak opravdovou oázou klidu a ideálním místem pro celoroční dovolenou v přírodě. Zároveň není úplně izolovaná a v bezprostřední blízkosti e nacházejí živé přístavy Porto Ottiolu a La Caletta s mnoha obchůdky, restauracemi a bary.

Vilka je součástí malého prestižního kondominia s jen 15 dalšími podobnými vilkami. Celým komplexem vede udržovaná silnička, která umožňuje přímý přístup ke každé vilce. Nemovitost o výměře asi 60m2 a s pozemkem o výměře 700m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a prostorné koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247