Zpět na výpis

Vilka s nezapomenutelným výhledem u Budoni na Sardinii

2 ano 1 500m
ID: IT0772

Vilka s nezapomenutelným výhledem u letoviska Budoni

Čtěte více

8 386 950 Kč

330 000 €

280 660 £

372 604 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na jih od letoviska Budoni, v krátké dojezdové vzdálenosti od letiště v Olbii a jen 1500m od moře se nalézá tato samostatná vilka v naprosto úžasné vyvýšené poloze s nezapomenutelným výhledem. Nemovitost je obklopena panenskou přírodou se středomořskou flórou, rybníčky a granitovými skalkami různých barev, které dohromady vytváří zvláštní kouzlo. Vilka je tak opravdovou oázou klidu a ideálním místem pro celoroční dovolenou v přírodě. Zároveň není úplně izolovaná a v bezprostřední blízkosti e nacházejí živé přístavy Porto Ottiolu a La Caletta s mnoha obchůdky, restauracemi a bary.

Vilka je součástí malého prestižního kondominia s jen 15 dalšími podobnými vilkami. Celým komplexem vede udržovaná silnička, která umožňuje přímý přístup ke každé vilce. Nemovitost o výměře asi 60m2 a s pozemkem o výměře 700m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a prostorné koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247