Zpět na výpis

Vilka s výhledem na moře v Potenza Picena

3 ano 1 000m
ID: IT0979

Příjemná vilka kousek od pláže na pobřeží pod Anconou...

Čtěte více

8 530 125 Kč

345 000 €

297 383 £

364 660 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná vila s výhledem na moře jen 15min chůze od pláže v Potenza Picena. Prostorná vilka v perfektním stavu s příjemnou zahrádkou.

LOKALITA: Potenza Picena se nachází na pobřeží Jaderského moře, asi 35km jižně pod Anconou. Najdete zde dlouhé písčité pláže, příjemná městečka a uvolněnou atmosféru. Přírodní rezervace Riviera del Conero s nádhernými zátokami a útesy se nachází jen několik minut jízdy autem. Z Prahy sem dojedete asi za 12h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato vilka je umístěná v klidné rezidenční oblasti. Dům je rozložen na dvou podlažích plus sklep a najdete zde velký obývací pokoj s krbem, kuchyni s venkovní verandou, 3 ložnice a 2 koupelny. Před domem se rozpíná udržovaná zahrádka, kde je také umístěno gazebo a dílna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247