Zpět na výpis

Vilka s výhledem na moře v Potenza Picena

3 ano 1 000m
ID: IT0979

Příjemná vilka kousek od pláže na pobřeží pod Anconou...

Čtěte více

8 781 975 Kč

345 000 €

295 183 £

371 394 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná vila s výhledem na moře jen 15min chůze od pláže v Potenza Picena. Prostorná vilka v perfektním stavu s příjemnou zahrádkou.

LOKALITA: Potenza Picena se nachází na pobřeží Jaderského moře, asi 35km jižně pod Anconou. Najdete zde dlouhé písčité pláže, příjemná městečka a uvolněnou atmosféru. Přírodní rezervace Riviera del Conero s nádhernými zátokami a útesy se nachází jen několik minut jízdy autem. Z Prahy sem dojedete asi za 12h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato vilka je umístěná v klidné rezidenční oblasti. Dům je rozložen na dvou podlažích plus sklep a najdete zde velký obývací pokoj s krbem, kuchyni s venkovní verandou, 3 ložnice a 2 koupelny. Před domem se rozpíná udržovaná zahrádka, kde je také umístěno gazebo a dílna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247