Zpět na výpis

Vilka s výhledem na moře v La Mudizza na severní Sardinii

2 ano 2 500m
ID: IT1265

Příjemný domek v klidné poloze s výhledem na moře jen 2.5km od krásné písečné pláže na severním pobřeží Sardínie

Čtěte více

8 865 500 Kč

350 000 €

298 995 £

372 782 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná samostatná vilka s výhledem na moře se nachází v oblasti La Mudizza na severozápadním pobřeží Sardínie nedaleko městečka Valledoria. Asi 2.5km od domu se rozprostírá dlouhá písčitá pláž San Pietro a Mare - jednoduše tam lze dojít procházkou nebo zajet na kole. Dům je rozložen na dvou podlažích. V přízemí je umístěn jedna místnost, kuchyně, koupelna a spíž. V prvním patře se nachází obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, 2 ložnice a koupelna s vanou. Venku pak najdete krásnou zastřešenou verandu ideální pro venkovní stolování díky krásnému panorama. V docházkové blízkosti je několik obchodů a barů, dále také vinný sklep, který organizuje degustace vína. Letiště v Olbii je vzdáleno asi 90km a letiště v Algheru 60km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528