Zpět na výpis

Vila v Torre de la Horadada

3 1
ID: SP0384

Jedinečná nemovitost v blízkosti moře s vlastním bazénem

Čtěte více

5 377 050 Kč

210 000 €

189 720 £

235 536 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato překrásná samostatně stojící vila se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a soukromým bazénem se nachází pěšky jen pár minut chůze od moře v Torre de la Horadada. Nemovitost zahrnuje zahradu s vlastním bazénem, krytou vstupní verandu, přes kterou se vstupuje přímo do obývacího pokoje a jídelny s krbovými kamny, dále samostatnou kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, garáž pro uskladnění a velkou terasu v přízemí. V prvním patře se nachází ložnice s manželskou postelí, vlastní sprchou a slunečnou terasou. Objekt je vybaven klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247