Zpět na výpis

Vila v rezidenci u pláže, Duna Verde

3 1 200m
ID: IT0615

Krásná vilka v soukromé rezidenci s bazénem a tenisovými kurty v oblasti Duna Verde pár kroků od pláže...

Čtěte více

7 370 350 Kč

290 000 €

246 640 £

327 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tato krásná vilka se nachází v Caorle v oblasti Duna Verde, v soukromé rezidenci o pouhých 6 domech vybavené bazénem pro dospělé i děti, vířivkou a tenisovým kurtem umístěné pouhých 200 metrů od pláže. Její součástí je i soukromá zahrada uzavřená živým plotem. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a malá koupelna s vanou. V prvním patře najdete 3 ložnice – jednu s oddělenými lůžky, jednu s manželkou postelí a jednu s palandami. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem. Před domem se nachází terasa s pergolou, v prvním patře je balkon. Nemovitost je kompletně zařízena a vybavena alarmem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846