Zpět na výpis

Vila v Punta Molara s výhledem na moře a bazénem

5 1 ano 1 000m
ID: IT0973

Idylická vila jen 1km od pláže zasazená do malebné sardinské krajiny...

Čtěte více

19 481 400 Kč

790 000 €

705 132 £

762 034 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherně položená samostatná vila s bazénem uprostřed nezkažené přírody v okolí Punta Molara s neskutečným výhledem na ostrovy Isola di Tavolara a Isola Molara.

POLOHA: Punta Molara se nachází na východním pobřeží Sardinie asi 30 jízdy směrem na jih od Olbie. Tato oblast je vzdálená rušným severním rezortům a nabízí proto autentickou sardinskou atmosféru, klid a pohodu. Najdete zde krásné písečné pláže s vápencovými skálami lemujícími pobřeží. Mezi nejznámější pláže zde patří Spiaggia di Cala Ginepro, Cala Macchia nebo Cala Granchio. Nemovitost samotná se nachází pár minut jízdy od pobřeží v přírodním parku Parco Botanico di Tavolara - Punta Coda Cavallo. Okolí nabízí četné možnosti sportovního vyžití, od procházek, horských kol po windsurfing a potápění.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila se skládá se ze dvou oddělených jednotek mezi kterými jsou rozložena různá relaxační zákoutí ideální pro odpočinek nebo venkovní stolování. Nabízí spoustu prostoru, takže se sem vejde i velká rodina. Najdete zde velký světlý obývací pokoj, kuchyni, 5 ložnic a 3 koupelny, dále venkovní patium s výhledem na bazén.. Samozřejmostí je také prádelna, spíž a parkovací plocha. Dům obklopuje příjemná zahrada se stromy a keři, patří k ní krásný bazén a venkovní sprcha.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528