Zpět na výpis

Vila v Punta Molara s výhledem na moře a bazénem

5 1 ano 1 000m
ID: IT0973

Idylická vila jen 1km od pláže zasazená do malebné sardinské krajiny...

Čtěte více

18 742 750 Kč

790 000 €

705 092 £

863 960 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherně položená samostatná vila s bazénem uprostřed nezkažené přírody v okolí Punta Molara s neskutečným výhledem na ostrovy Isola di Tavolara a Isola Molara.

POLOHA: Punta Molara se nachází na východním pobřeží Sardinie asi 30 jízdy směrem na jih od Olbie. Tato oblast je vzdálená rušným severním rezortům a nabízí proto autentickou sardinskou atmosféru, klid a pohodu. Najdete zde krásné písečné pláže s vápencovými skálami lemujícími pobřeží. Mezi nejznámější pláže zde patří Spiaggia di Cala Ginepro, Cala Macchia nebo Cala Granchio. Nemovitost samotná se nachází pár minut jízdy od pobřeží v přírodním parku Parco Botanico di Tavolara - Punta Coda Cavallo. Okolí nabízí četné možnosti sportovního vyžití, od procházek, horských kol po windsurfing a potápění.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila se skládá se ze dvou oddělených jednotek mezi kterými jsou rozložena různá relaxační zákoutí ideální pro odpočinek nebo venkovní stolování. Nabízí spoustu prostoru, takže se sem vejde i velká rodina. Najdete zde velký světlý obývací pokoj, kuchyni, 5 ložnic a 3 koupelny, dále venkovní patium s výhledem na bazén.. Samozřejmostí je také prádelna, spíž a parkovací plocha. Dům obklopuje příjemná zahrada se stromy a keři, patří k ní krásný bazén a venkovní sprcha.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528