Zpět na výpis

Vila v první řadě u pláže v Muraveře na Sardínii

2 ano 100m
ID: IT0696

Elegantní vila v první linii u moře v jihovýchodní Sardinii - Costa dei Rei

Čtěte více

20 043 750 Kč

750 000 €

684 858 £

887 481 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na překrásném pobřeží Costa dei Rei i v luxusním rezidenčním komplexu s veškerým příslušenstvím nabízíme tuto elegantní vilu hned v první linii na pláži. Costa dei Rei je idylická pláž s jemným bílým pískem dlouhá několik kilometrů a táhnoucí se po jihovýchodním pobřeží Sardinie. Ze zahrady a verandy nabízí vila krásné pohledy na azurové moře. Nemovitost o obytné ploše asi 150m2 je ve výborném stavu a skládá se z obývacího pokoje s krbem, kuchyně a jídelny, 2 ložnic, 2 koupelen, velké zahrady a verandy. K nemovitosti patří parkovací místo. Z letiště v Cagliari se sem dostanete za necelou hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247