Zpět na výpis

Vila v první řadě u pláže v Muraveře na Sardínii

2 ano 100m
ID: IT0696

Elegantní vila v první linii u moře v jihovýchodní Sardinii - Costa dei Rei

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

669 430 £

723 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na překrásném pobřeží Costa dei Rei i v luxusním rezidenčním komplexu s veškerým příslušenstvím nabízíme tuto elegantní vilu hned v první linii na pláži. Costa dei Rei je idylická pláž s jemným bílým pískem dlouhá několik kilometrů a táhnoucí se po jihovýchodním pobřeží Sardinie. Ze zahrady a verandy nabízí vila krásné pohledy na azurové moře. Nemovitost o obytné ploše asi 150m2 je ve výborném stavu a skládá se z obývacího pokoje s krbem, kuchyně a jídelny, 2 ložnic, 2 koupelen, velké zahrady a verandy. K nemovitosti patří parkovací místo. Z letiště v Cagliari se sem dostanete za necelou hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247