Zpět na výpis

Vila v první řadě u moře, Belvedere Marittimo

3
ID: IT0473

Tato vila v městečku Belvedere Marittimo se může pochlubit výjimečnou polohou pár kroků od moře, terasou s hezkými výhledy a krásně udržovanou zahradou…

Čtěte více

6 974 100 Kč

270 000 €

242 569 £

307 013 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila v první řadě u moře rozprostírající se na dvou poschodích má plochu 130 m2 a je ideální letní rezidencí. Přízemí sestává z haly/obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem a koupelny. Přízemí završuje zastřešené podloubí s posezením. V patře se nacházejí tři ložnice, koupelna a terasa. Vilu obklopuje ze tří stran zahrada o 300 m2, kde naleznete bohatou výsadbu, venkovní sprchu a několik míst k parkování a zároveň zaručuje dostatek soukromí. Na podlahách v přízemí i v patře je keramická dlažba. Dřevěná okna jsou vybavena žaluziemi. Vila je určená k rekonstrukci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247