Zpět na výpis

Vila v první linii u moře v Quartu Sant'Elena na jižní Sardinii

5 ano 50m
ID: IT1005

Samostatná vila u moře na klidném místě blízko u Cagliari na Sardinii

Čtěte více

21 432 400 Kč

880 000 €

754 051 £

948 294 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná samostatná vila v perfektním stavu první linii u moře na jižní Sardinii v oblasti Quartu Sant'Elena. Velká zahrada a možnost přistavit bazén. Pár minut od letiště v Cagliari.

LOKALITA: Quartu Sant'Elena se nachází na jižním pobřeží Sardinie pouhých 7km východně od hlavního města Cagliari, takže z letiště dorazíte do domu jen za několik minut. Pobřeží mezi Cagliari a Quartu Sant'Elena lemuje krásná písečná pláž Spiaggia Poetto, ideální pro rodiny s dětmi. Díky centrální pozici uprostřed jižního pobřeží jednoduše dojedete jak na vyhlášené pláže u města Villasimius tak na jihozápadní pláže v oblasti Chia.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato rozlehlá nemovitost nabízí vzdušné ale útulné prostory a velmi funkční rozložení na třech podlažích. Přízemí dominuje obývací pokoj s krbem, kuchyně a jídelna, 3 ložnice a 2 koupelny. První patro přístupné přes vnější i vnitřní schodiště disponuje dalším obývacím pokojem s krbem a kuchyňským koutem, dále ložnicí, koupelnou a terasou s výhledem. Ve sklepě jsou k dispozici další dvě místnosti, koupelna a garáž. Nemovitost obklopuje zahrada s anglickým trávníkem o ploše asi 1000m2, odkud je přístup k moři.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247