Zpět na výpis

Vila v první linii u moře v Quartu Sant'Elena na jižní Sardinii

5 ano 50m
ID: IT1005

Samostatná vila u moře na klidném místě blízko u Cagliari na Sardinii

Čtěte více

21 700 800 Kč

880 000 €

785 464 £

848 848 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná samostatná vila v perfektním stavu první linii u moře na jižní Sardinii v oblasti Quartu Sant'Elena. Velká zahrada a možnost přistavit bazén. Pár minut od letiště v Cagliari.

LOKALITA: Quartu Sant'Elena se nachází na jižním pobřeží Sardinie pouhých 7km východně od hlavního města Cagliari, takže z letiště dorazíte do domu jen za několik minut. Pobřeží mezi Cagliari a Quartu Sant'Elena lemuje krásná písečná pláž Spiaggia Poetto, ideální pro rodiny s dětmi. Díky centrální pozici uprostřed jižního pobřeží jednoduše dojedete jak na vyhlášené pláže u města Villasimius tak na jihozápadní pláže v oblasti Chia.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato rozlehlá nemovitost nabízí vzdušné ale útulné prostory a velmi funkční rozložení na třech podlažích. Přízemí dominuje obývací pokoj s krbem, kuchyně a jídelna, 3 ložnice a 2 koupelny. První patro přístupné přes vnější i vnitřní schodiště disponuje dalším obývacím pokojem s krbem a kuchyňským koutem, dále ložnicí, koupelnou a terasou s výhledem. Ve sklepě jsou k dispozici další dvě místnosti, koupelna a garáž. Nemovitost obklopuje zahrada s anglickým trávníkem o ploše asi 1000m2, odkud je přístup k moři.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247