Zpět na výpis

Vila v přírodě s krásným výhledem, Belvedere Marittimo

2 ano
ID: IT0391

Samostatná vila na prodej v jižní Itálii v Belvedere Marittimo s krásným výhledem na moře se nachází v dostupné vzdálenosti od veškerých služeb i pláží...

Čtěte více

3 780 000 Kč
140 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatná vila obklopená krásnou přírodou se širokým výhledem na moře je ideální pro ty, kteří milují přírodu a klid. Vila o ploše 130 m² na pozemku o 4000 m² se nachází ve městě Belvedere Marittimo s téměř 10 000 obyvateli. Město je rozděleno na 2 části - na středověké centrum s hradem na kopci nad mořem a na zástavbu přímo u moře. Dispozičně se vila skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. Pro příjemné posezení s rodinou a přáteli je zde terasa o velikosti 20 m². Dům je ihned k dipozici a v dobrém stavu, jistě snese drobnou rekonstrukci interiéru, nicméně je ihned obyvatelný.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247