Zpět na výpis

Vila v prestižním golfovém resortu v Guadalmina Baja

5 1 ano 10m
ID: SP0440

Skvělá vila v andalusském stylu se nachází v prestižním golfovém resotu Guadalmina Baja…

Čtěte více

132 300 000 Kč
4 900 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvěle postavená vila navržená v krásném andalussko-středomořském stylu se nachází v prestižním resortu v Guadalmina Baja, přímo u pláže a v blízkosti prestižního golfového hotelu. Vila je postavena podle nejvyšších možných specifikací a rozprostírá se na 2 podlažích. Zaujme vás svou impozantní vstupní halou s proskleným stropem ve tvaru pyramidy. K dispozici vám budou 3 ložnice a 2 koupelny, světlý a prostorný vstupní pokoj s jídelnou a knihovnou s krbem, šatna pro hosty, plně vybavená kuchyň s krásnými dřevěnými skříněmi a mramorovou deskou, prádelna, vinný sklípek, bazén, BBQ, neformální jídelna, která má krásný dřevěný trámový strop a dveře vedoucí ven na krytou letní terasu, jakož i otevřenou terasu s dřevěnou pergolou. Objekt nabízí celkem 5 ložnic a 3 koupelny, z čehož 2 ložnice mají svou vlastní koupelnu. V nejvyšším patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a s vanou a oddělenou parní sprchou, se šatnou a skříněmi, s kanceláří, kterou by bylo možné přeměnit také na ložnici. Jsou zde i balkony, které nabízejí nádherný výhled na moře. Dům obklopuje zahrada se středomořskou zelení a se spoustou subtropických rostin a dřevin. Zahrada je vyzdobena různými kaskákami, fontánami, vyhřívaným bazénem a příjezdovou cestou s centrální fontánou. Samozřejmostí je garáž pro 2 auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247