Zpět na výpis

Vila v panormatické pozici blízko přírodní rezervace, Syrakúzy – Plemmirio

4 ano 160m
ID: IT0449

Vila přímo u moře s panoramatickým výhledem v přímém sousedství přírodní rezervace v Syrakúzách...

Čtěte více

7 535 775 Kč

295 000 €

257 889 £

347 607 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází v panoramatické poloze s výhledem na moře v Syrakúzách v lokalitě Plemmirio v přímém sousedství přírodní rezervace. Dvoupatrová vila o ploše 180 m² stojí na pozemku o velikosti 917 m². Vila je rozdělena následovně: v přízemí se nachází veranda, obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice a koupelna; v prvním patře je také obývací pokoj, kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelna a terasa o velikosti 70 m² s výhledem na moře. Na zahradě, která má 2 nezávislé vjezdy a je kompletně oplocená, jsou 2 velká parkovací místa. Zahrada je porostlá olivovníky a jinou charakteristickou místní zelení, je zde také trouba na dřevo a skladovací prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247