Zpět na výpis

Vila v luxusním rezortu Porto Santa Margherita

2 1 900m
ID: IT0662

Vila u moře se dvěma ložnicemi umístěná v rezortu s krytým bazénem a tenisovým kurtem v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 100 890 Kč

158 000 €

136 710 £

191 684 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Nabízíme k prodeji tuto krásnou vilu, která je umístěna ve vzdálenější části Caorle v Porto Santa Margherita v elegantním rezortu s krytým bazénem a tenisovým kurtem zhruba 900 metrů od moře. Součástí vily je i parkovací místo a zahrada. Užitná plocha nemovitosti činí 60 m2. V přízemí se skládá ze světlého obývacího pokoje s velkými prosklenými dveřmi vedoucími na dlážděnou terasu a do zahrady. Dále zde najdete rozkládací pohovku, velký stůl, odlehlý kuchyňský kout a koupelnu s pračkou. V prvním patře jsou 2 ložnice (1 prostorná ložnice s manželskou postelí s vestavěnou skříní a možností třetí postele a druhá ložnice se třemi palandami), koupelna a terasa. Porto Santa Margherita je část letoviska Caorle, která byla postavena v druhé polovině 20. století na břehu řeky Livenza. Je složená převážně z turistických rezidencí a najdete zde veškerou občanskou vybavenost včetně restaurací, barů, zmrzlináren, dětských hřišť a mnoha atrakcí. Jsou zde dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528