Zpět na výpis

Vila v jedinečné poloze se soukromým přístupem k moři, Castiglioncello

5 ano 5m
ID: IT0457

Prostorná vila se 3 byty se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v Castiglioncellu a okolí...

Čtěte více

46 854 000 Kč

1 900 000 €

1 611 488 £

2 009 177 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost se nachází v Castiglioncellu v první linii u moře, ke kterému má přímý, soukromý přístup. Je to hned vedle krásné pláže v zátoce Quercetano v Castiglioncellu. Plocha vily, která je v dobrém stavu, je celkem cca 200 m² a celkem sestává ze 2 apartmánů. Hlavní apartmán je rozdělen na obývací pokoj, kuchyň, 4 ložnice a 3 koupelny. Druhý apartmán má obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou. V patře je prostorná terasa s kouzelným výhledem na moře. Nemovitost je v podstatě samostatná, jen v přízemí přiléhá z jedné strany další nízký domek. Parkovací místo pro 3 vozidla.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247