Zpět na výpis

Vila v jedinečné poloze se soukromým přístupem k moři, Castiglioncello

5 ano 5m
ID: IT0457

Prostorná vila se 3 byty se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v Castiglioncellu a okolí...

Čtěte více

50 777 500 Kč

1 900 000 €

1 734 975 £

2 248 284 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost se nachází v Castiglioncellu v první linii u moře, ke kterému má přímý, soukromý přístup. Je to hned vedle krásné pláže v zátoce Quercetano v Castiglioncellu. Plocha vily, která je v dobrém stavu, je celkem cca 200 m² a celkem sestává ze 2 apartmánů. Hlavní apartmán je rozdělen na obývací pokoj, kuchyň, 4 ložnice a 3 koupelny. Druhý apartmán má obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou. V patře je prostorná terasa s kouzelným výhledem na moře. Nemovitost je v podstatě samostatná, jen v přízemí přiléhá z jedné strany další nízký domek. Parkovací místo pro 3 vozidla.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247