Zpět na výpis

Vila v docházkové vzdálenosti k moři, Fontane Bianche

3 400m
ID: IT0511

Nabízená vila se zahradou se nachází v klidné lokalitě v docházkové vzdálenosti od pláže v krásném přímořském letovisku Fontane Bianche na Sicílii…

Čtěte více

4 872 900 Kč

185 000 €

165 385 £

219 490 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, ve vzdálenosti 400 m od pláže. Vila má vlastní pozemek o rozloze 550 m². Samotný dům se rozkládá v přízemí o ploše 140 m ² a sestává z obývacího pokoje, kuchyně, vstupního prostoru, třech ložnic, dvou koupelen, terasy o rozloze 30 m² a garáže. Vilu obklopuje zahrada středomořského charakteru, ve které nalezneme altánek a mnoho tropických rostlin a pomerančovníků. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, odkud se snadno dostaneme pěší chůzí na pláž a k dalším možnostem místních služeb. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247