Zpět na výpis

Vila v docházkové vzdálenosti k moři, Fontane Bianche

3 400m
ID: IT0511

Nabízená vila se zahradou se nachází v klidné lokalitě v docházkové vzdálenosti od pláže v krásném přímořském letovisku Fontane Bianche na Sicílii…

Čtěte více

4 785 025 Kč

185 000 €

166 749 £

209 906 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízená vila se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, ve vzdálenosti 400 m od pláže. Vila má vlastní pozemek o rozloze 550 m². Samotný dům se rozkládá v přízemí o ploše 140 m ² a sestává z obývacího pokoje, kuchyně, vstupního prostoru, třech ložnic, dvou koupelen, terasy o rozloze 30 m² a garáže. Vilu obklopuje zahrada středomořského charakteru, ve které nalezneme altánek a mnoho tropických rostlin a pomerančovníků. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, odkud se snadno dostaneme pěší chůzí na pláž a k dalším možnostem místních služeb. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247