Zpět na výpis

Vila v Costa Paradiso s vlastním bazénem

4 1 ano 2 000m
ID: IT1281

Polovina dvojdomku se zahrádkou a soukromým bazénem v Costa Paradiso na severozápadním pobřeží Sardinie

Čtěte více

17 818 500 Kč

700 000 €

598 921 £

753 552 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme ke koupi tuto polovinu dvojvily s vlastním bazénem, která se nachází v oblíbené destinaci Costa Paradiso na severozápadním pobřeží Sardinie. Vila je dramaticky zasazena mezi kameny a bujnou vegetací typickou pro tuto část ostrova. Nachází se na pozemku o rozloze asi 900m2a díky vyvýšené poloze nabízí krásné výhledy na moře. K dispozici jsou četné venkovní zákoutí, veranda a barbecue. Samozřejmostí jsou také 2 parkovací místa. Uvnitř se vila skládá z prostorného a otevřeného obývacího pokoje, vybavené kuchyně, 4 ložnic a 4 koupelen. Nejbližší supermarket je vzdálen jen 3 minuty jízdy. Stejně tak i krásná písečná pláž Li Cossi. Letiště v Olbii je vzdáleno asi 1h20 jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528