Zpět na výpis

Vila u Porto Rotondo s přístupem na pláž

4 1 ano 50m
ID: IT0849

Elegantní vila ve výborné pozici hned na pláži u Porto Rotondo na Sardinii na prodej...

Čtěte více

68 728 500 Kč

2 700 000 €

2 310 124 £

2 906 559 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherná vila v klasickém sardinském stylu se nachází v úžasné poloze na pláži v rezidenčním komplexu La Marinella, v blízkosti Porto Rotondo, Porto Cervo, letiště a přístavu Costa Smeralda.

Porto Rotondo je rušné středisko umístěné na severovýchodní Sardinii, které nabízí kompletní občanskou vybavenost a mnoho příležitostí pro nákupy a zábavu.

Vila nabízí naprosto bezkonkurenční výhled na moře a jednoduchý přístup do písečné zátoky. Obytný prostor tvoří velkoryse řešené místnosti v minimalistickém stylu. Najdete zde 4 ložnice a 4 koupelny, takže vila nabízí spoustu prostoru pro širokou rodinu nebo hosty. Jídelna má východ na terasu, která je vybavena vířivou vanou a poskytuje úžasné pohledy na moře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528