Zpět na výpis

Vila u Porto Rotondo s přístupem na pláž

4 1 ano 50m
ID: IT0849

Elegantní vila ve výborné pozici hned na pláži u Porto Rotondo na Sardinii na prodej...

Čtěte více

66 582 000 Kč

2 700 000 €

2 409 946 £

2 604 420 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherná vila v klasickém sardinském stylu se nachází v úžasné poloze na pláži v rezidenčním komplexu La Marinella, v blízkosti Porto Rotondo, Porto Cervo, letiště a přístavu Costa Smeralda.

Porto Rotondo je rušné středisko umístěné na severovýchodní Sardinii, které nabízí kompletní občanskou vybavenost a mnoho příležitostí pro nákupy a zábavu.

Vila nabízí naprosto bezkonkurenční výhled na moře a jednoduchý přístup do písečné zátoky. Obytný prostor tvoří velkoryse řešené místnosti v minimalistickém stylu. Najdete zde 4 ložnice a 4 koupelny, takže vila nabízí spoustu prostoru pro širokou rodinu nebo hosty. Jídelna má východ na terasu, která je vybavena vířivou vanou a poskytuje úžasné pohledy na moře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528