Zpět na výpis

Vila u moře za jedinečnou cenu, Quercianella

5 ano 50m
ID: IT0496

Polohou jedinečná vila obklopená klidem a zelení - to vše jen 50 metrů od moře v oblíbené lokalitě Quercianella. Vilu lze dobře pronajímat během letní sezóny...

Čtěte více

16 789 500 Kč

650 000 €

583 962 £

739 105 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato vila má jedinečnou polohu - v centru malé klidné obce, 50m od menší pláže v pobřežním borovém lesíku. Vilu, která má nádherný 180-stupňový výhled na moře dělí od pláže pouze malý borový parčík, který zajišťuje majitelům dostatečné soukromí. Vila o třech podlažích disponuje velkými terasami. V přízemí se nachází kotelna, velká garáž a 2 pokoje tvořící dohromady malý byt s koupelnou. V prvním patře, které je přístupné přes dvoje venkovní schodiště, je velká panoramatická terasa, hlavní vchod, kuchyňský kout, šatna, obývací pokoj s velkými okny s výhledem na moře, koupelna a ložnice s manželskou postelí. O patro výše jsou 2 dvoulůžkové pokoje s přístupem na velkou terasu s výhledem na moře, dále 2 jednolůžkové pokoje a 2 koupelny. Vila je v obyvatelném stavu, ale pro luxusnější užití by stála za to menší rekonstrukce. Quercianella je malá vesnička s veškerou občanskou vybaveností, jen 10 minut jízdy od centra Livorna (velké obchodní centrum, OBI, nemocnice) a 30 minut od letiště v Pise s pravidelnými přímými lety do Prahy. Blízkost letiště je vhodná pro ty, kteří chtějí do vily létat pouze na víkendy a krátké pobyty. V okolí nejsou výškové budovy, velké hotely, ale spíše historické vily vlastněné italskými rodinami. Romantické Castiglioncello je 5 minut autem. Vilu lze v létě úspěšně pronajímat. Cena byla snížena z 1250 000 EUR, protože majitelé potřebují prodat.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247