Zpět na výpis

Vila se zahradou v Benalmadeně

4 1
ID: SP0461

Hezká vila s vlastním bazénem a s částečným výhledem na moře v Benalmadeně…

Čtěte více

8 963 500 Kč

350 000 €

307 939 £

397 336 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Reprezentativní vila se nachází v klidném prostředí s výhledem na golfové hřiště a v těsné blízkosti občanské vybavenosti, včetně supermarketů, barů, restaurací a veřejné dopravy. Vila se rozprostírá na 2 podlažích. V přízemí se nachází vstupní veranda, obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu a jídelním koutem, vybavená kuchyně, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a ložnice s vlastní koupelnou. Dále je zde slunečná, jižné orientovaná terasa s výhledem na golfové hřiště a s částečným výhledem na moře. V polosuterénu se nachází druhý obývací pokoj, 2 ložnice a velká veranda. Venku najdete soukromé parkoviště pro jedno auto. Nízké nároky na údržbu zahrady a bazénu. Nemovitost je v dobrém stavu a má klimatizaci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247