Zpět na výpis

Vila se zahradou a výhledem na moře, Belvedere Marittimo

3 300m
ID: IT0539

Krásná vila u pláže umístěná v soukromé rezidenci nedaleko středomořského letoviska...

Čtěte více

4 835 500 Kč

190 000 €

160 419 £

220 457 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází v soukromé rezidenci nedaleko městečka Belvedere Marittimo v provincii Cosenza v Kalábrii. Nemovitost má rozlohu 100 m2. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, 3 pokojů a 2 koupelen. Terasa v prvním patře má rozlohu 20 m2 a je z ní nádherný výhled na moře. Vila je opatřena pancéřovými dveřmi, automatickou branou, kamerovým systémem, wifi a má predispozice pro nezávislé vytápění. Nachází se asi 300 m od moře. Zahrada má rozlohu 350 m2 a je velmi pečlivě udržovaná. Vstup na ní je z přední verandy. Je opatřena venkovním sprchovým koutem a je odsud nádherný panoramatický výhled. Belvedere Marittimo je starobylé pobřežní město tvořené dvěma urbanizovanými oblastmi, z nichž jedna je moderní se všemi potřebnými službami a druhá historická s původní středověkou zástavbou. Tyčí se nad ním stejnojmenný hrad, který je považován za jeden z nejkrásnějších a nejlépe zachovaných v Kalábrii. Postavili jej Normané už v druhé polovině 11. století. Za španělské nadvlády byl hrad opraven a obohacen o prvky španělské architektury. Ze zhruba stejného období pochází i starobylý kostel Rosalio. Mezi další významné stavby patří i římská věž Paolo Emilio, nebo klášter San Daniele z 16. století. Kalábrie patří k výjimečným oblastem v Itálii pro své nádherné písečné pláže, členité pobřeží a průzračně čisté moře. Nacházejí se zde 3 národní parky. Nedaleká Cosenza je krásným historickým městečkem umístěným ve vnitrozemí v horách. Navštívit můžete největší aquapark v Praia Mare, nebo některé z archeologických nalezišť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247