Zpět na výpis

Vila se třemi byty nedaleko moře, Augusta, Syrakúzy

7 200m
ID: IT0262

Vila se třemi apartmány na Sicílii pouhých 200m od moře...

Čtěte více

4 924 800 Kč

190 000 €

168 128 £

221 220 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v oblasti Agnone Fortezza vzdálená pouze 200 m od moře. Vila se nachází uvnitř residečního areálu. V přízemí jsou dva samostatné apartmány, každý z nich se skládá ze dvou ložnic, kuchyně a koupelny. V prvním patře jsou 3 ložnice, kuchyně, jídelna, obývací pokoj a velké verandy. Výborná investice, možno používat jako trvalé bydliště nebo k pronájmu. Plocha: 350m² vila, 500m² pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247