Zpět na výpis

Vila Santa Ponsa, Mallorca

5 1
ID: SP0538

Krásná vila ve středomořském stylu se samostatným apartmánem pro hosty, Mallorca, Santa Ponsa…

Čtěte více

32 675 000 Kč

1 250 000 €

1 080 558 £

1 503 474 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná dvoupatrová vila postavená v roce 2007 ve středomořském stylu se samostatným apartmánem pro hosty se nachází v klidné rezidenční čtvrti Santa Ponsa. Vila je orientována k jihu a obklopují ji prostorné otevřené terasy. Součástí pozemku o rozloze 853 m2 je i pečlivě udržovaný dvorek, bazén a prostor pro barbeque. Užitná plocha činí 340 m2 a je rozložena následovně: Suterén – velká společenská místnost s krbem, otevřená kuchyň, 2 ložnice a 2 koupelny. Hlavní budova – prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou s trámovými stropy, plně vybavená kuchyň, 3 ložnice, 3 koupelny en suite + samostatná toaleta pro hosty, prádelna. Vila je vybavena teplou a studenou klimatizací, elektrickým topením, 2 krby, střešní terasou, elektrickými okenicemi s dvojitým prosklením, trámovými stropy a tradičními andaluskými masivními dubovými dveřmi. Součástí pozemku je i soukromý bazén o rozloze 40 m2, zahrada s prostorem pro barbeque a soukromá parkovací místa pro 3 auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247