Zpět na výpis

Vila s výhledem na pobřeží v Toskánsku, Casale Marittimo

3 ano
ID: IT0341

Venkovská vila s výhledem na moře se nachází mezi městy Cecina a Casale Marittimo v malebném…

Čtěte více

10 352 000 Kč

400 000 €

353 094 £

468 798 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná venkovská vila se pyšní výhledem na moře a na celé pobřeží Tyrhénského moře mezi Casale Marittimo a Cecinou. Dům je v perfektním stavu a skládá se v prvním patře z prostorné obytné verandy s výhledem do krajiny, dále je zde kuchyně s ostrůvkem, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a prádelna. Vnitřním schodištěm se dostanete z prvního patra do přízemí, kde se nachází světlý obývací pokoj se vstupem na terasu, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem a třetí ložnice. Vila leží na rozlehlém pozemku, který je zčásti tvořem upravenou zahradou, zčásti olivovníky, zčásti ornou půdou a konečně zčásti lesem. Dům o velikosti 180 m², pozemek cca 1,7 ha. Vila leží mezi obcemi Casale Marittimo a Cecina v údolí řeky Ceciny (Val di Cecina), jenž je známé svou nádhernou toskánskou krajinou s vlnitými kopečky, které nabízí jedinečné výhledy do panenské krajiny. Je to stále ještě jedna z méně rozvinutých částí Toskánska nedotčená přílišným rozvojem turistického ruchu. Malá historická městečka, která najdete skoro každých deset kilometrů nabízí klasické toskánské obchůdky a restaurace. Na samotách mezi nimi jsou historické kamenné domy s velkými pozemky, na kterých jsou často olivové háje a vinice. Je to ryzí Toskánsko, zároveň ne příliš vzdálené moři a letiště v Pise (přímé lety do Prahy 3xtýdně).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247