Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Lignanu

5
ID: IT0371

Prostorná vila nedaleko moře v centru Lignana…

Čtěte více

19 260 000 Kč

750 000 €

650 984 £

904 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v centru městečka Lignano Sabbiadorose se rozprostírá na 2 podlažích. V přízemí naleznete velký obývací pokoj, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. V prvním patře jsou 4 ložnice a 3 koupelny. Vila o rozloze 200 m² má ještě navíc přístavbu, kde je další dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Dům obklopuje velká zahrada, na které je možné zaparkovat až 4 vozidla. Lignano je přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře vzdálené asi 85 km severovýchodně od Benátek. Lignano je typické svými dlouhými, písečnými plážemi, které se pozvolna svažují do hloubky. Lignano nabízí prostor pro klidný odpočinek pro rodiny s dětmi, naleznete zde však i mnoho barů, restaurací nebo diskoték. Lignano leží asi 750 km od Prahy. Mezinárodní letecké spoje létají z Prahy do Benátek, odkud do Lignana jezdí taxi nebo kyvadlová autobusová doprava, cesta trvá přibližně 1 hodinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247