Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Lignanu

5
ID: IT0371

Prostorná vila nedaleko moře v centru Lignana…

Čtěte více

20 220 000 Kč

750 000 €

689 068 £

877 033 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v centru městečka Lignano Sabbiadorose se rozprostírá na 2 podlažích. V přízemí naleznete velký obývací pokoj, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. V prvním patře jsou 4 ložnice a 3 koupelny. Vila o rozloze 200 m² má ještě navíc přístavbu, kde je další dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Dům obklopuje velká zahrada, na které je možné zaparkovat až 4 vozidla. Lignano je přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře vzdálené asi 85 km severovýchodně od Benátek. Lignano je typické svými dlouhými, písečnými plážemi, které se pozvolna svažují do hloubky. Lignano nabízí prostor pro klidný odpočinek pro rodiny s dětmi, naleznete zde však i mnoho barů, restaurací nebo diskoték. Lignano leží asi 750 km od Prahy. Mezinárodní letecké spoje létají z Prahy do Benátek, odkud do Lignana jezdí taxi nebo kyvadlová autobusová doprava, cesta trvá přibližně 1 hodinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247