Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Lido Conchiglie

3 200m
ID: IT0217

Samostatně stojící vila blízko pláže

Čtěte více

6 480 000 Kč

250 000 €

221 221 £

291 079 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Villa (120 m2) s výhledem na zátoku Gallipoli v Apulii. Řadová vila se skládá ze 2 apartmánů. Jeden apartmán se nachází v přízemí a jeden v prvním patře s krásnou terasou a výhledem na moře. V prvním patře je vstupní/obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, dvě ložnice, jedna koupelna. Přízemí nabízí široký obytný prostor, ložnici s manželskou postelí, koupelnu a venkovní prostor. Vila se nachází jen 200 m od pláže Lido Conchiglie, 25 km od Lecce, 70 km od mezinárodního letiště v Brindisi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247