Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Costa Nova Marina, Jávea

8 1 ano
ID: SP0510

Domus Global nabízí k prodeji prostornou rezidenci se třemi velkými byty, se zahradou, s výhledem na moře a s vlastním bazénem v Jávee na Costa Blanca…

Čtěte více

18 225 000 Kč
675 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila na prodej s výhledem na moře se nachází na Costa Nova Marina v Javea a okouzlí především nádhernými výhledy a svým umístěním ve velmi klidné oblasti. Vila má tři podlaží, přičemž hlavní obytný prostor se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, 4 ložnic a 3 koupelen. V dalším patře je obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, 3 ložnice a 2 koupelny. Ve spodní patře je k dispozici samostatný apartmán s obývacím pokojem a jídelnou, dále je zde americká kuchyně, 1 ložnice a 1 koupelna. Celková plocha vily je tedy velká - 480 m², to vše na pozemku o rozloze 1000 m². Komfortní bydlení doplňuje soukromá zahrada, bazén o rozměrech 10 x 5, gril nebo dvojitý přístřešek pro auto. Vila má také velmi prostorný suterén, kde je možné vybudovat posilovnu, promítací pokoj nebo skladovací prostory.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247