Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Costa Nova Marina, Jávea

8 1 ano
ID: SP0510

Domus Global nabízí k prodeji prostornou rezidenci se třemi velkými byty, se zahradou, s výhledem na moře a s vlastním bazénem v Jávee na Costa Blanca…

Čtěte více

17 290 125 Kč

675 000 €

568 979 £

785 486 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila na prodej s výhledem na moře se nachází na Costa Nova Marina v Javea a okouzlí především nádhernými výhledy a svým umístěním ve velmi klidné oblasti. Vila má tři podlaží, přičemž hlavní obytný prostor se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, 4 ložnic a 3 koupelen. V dalším patře je obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, 3 ložnice a 2 koupelny. Ve spodní patře je k dispozici samostatný apartmán s obývacím pokojem a jídelnou, dále je zde americká kuchyně, 1 ložnice a 1 koupelna. Celková plocha vily je tedy velká - 480 m², to vše na pozemku o rozloze 1000 m². Komfortní bydlení doplňuje soukromá zahrada, bazén o rozměrech 10 x 5, gril nebo dvojitý přístřešek pro auto. Vila má také velmi prostorný suterén, kde je možné vybudovat posilovnu, promítací pokoj nebo skladovací prostory.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247