Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře v Aglientu

4 1
ID: IT1022

Nově postavená vila v Aglientu na Sardinii poskytne nádherné výhledy na moře. Obklopena krásnou zahradou nabízí také bazén a parkování, jen 5 minut od pláže.

Čtěte více

28 359 000 Kč

1 150 000 €

1 026 459 £

1 109 290 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná nově postavená vila v obci Agliento na Sardinii má krásný výhled na moře.

Třípatrová nemovitost poskytuje dostatek prostoru. V přízemí se nachází malý apartmán přístupný ze zahrady, skládající se z obývacího pokoje, koupelny a prádelny. V prvním patře se z terasy vchází do obývacího pokoje o velikosti cca 36 m2, který je průchozí do ložnice a koupelny na straně jedné a do jídelny a kuchyně na straně druhé. Obě patra mají terasy o celkové výměře cca 160 m2. Nemovitost doplňuje garáž.

Vila má dále venkovní osvětlení, gril, kryté parkoviště, krytý bazén a zahradu. Pláže jsou vzdáleny cca 5 minut, letiště 120 minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247