Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře s krásnou zahradou, Fontane Bianche

3 ano 1 400m
ID: IT0505

Samostatná vila s výhledem na moře s krásnou verandou, terasou a zahradou, v klidné oblasti letoviska Fontane Bianche v provincii Syrakusy na Sicílii…

Čtěte více

6 725 490 Kč

249 000 €

228 478 £

292 311 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, v klidné oblasti vzdálené zhruba 200 m od mořského útesu. Pláž je vzdálená zhruba 1400 m, tedy zhruba 15-20 minut chůze. Samostatná vila s obytnou plochou o rozloze 75 m² se rozkládá na dvou podlažích. Dále k ní náleží veranda o rozloze 30 m² a terasa s výhledem na moře o rozloze 30 m². K nemovitosti patří pozemek o rozloze 638 m², z něhož část tvoří krásná zahrada. Samotný dům sestává ze vstupního prostoru, třech ložnic, kuchyně, verandy a venkovního schodiště, které vede do vrchního podlaží, kde se nachází terasa s krásným výhledem na moře. U domu se nachází prostorné místo pro parkování a odpočinková oblast. Dále zde naleznete krásnou zahradu osazenou trávníkem, květinami a dalšími rostlinami. Pod schodištěm se dále nachází přístěnek. Dům má svoji vlastní studnu, ale je také připojen k místnímu vodovodu. Dům je ve výborném stavu, je oplocený a vede k němu vstupní brána pro automobily. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247