Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře s krásnou zahradou, Fontane Bianche

3 ano 1 400m
ID: IT0505

Samostatná vila s výhledem na moře s krásnou verandou, terasou a zahradou, v klidné oblasti letoviska Fontane Bianche v provincii Syrakusy na Sicílii…

Čtěte více

6 576 090 Kč

249 000 €

225 386 £

300 456 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, v klidné oblasti vzdálené zhruba 200 m od mořského útesu. Pláž je vzdálená zhruba 1400 m, tedy zhruba 15-20 minut chůze. Samostatná vila s obytnou plochou o rozloze 75 m² se rozkládá na dvou podlažích. Dále k ní náleží veranda o rozloze 30 m² a terasa s výhledem na moře o rozloze 30 m². K nemovitosti patří pozemek o rozloze 638 m², z něhož část tvoří krásná zahrada. Samotný dům sestává ze vstupního prostoru, třech ložnic, kuchyně, verandy a venkovního schodiště, které vede do vrchního podlaží, kde se nachází terasa s krásným výhledem na moře. U domu se nachází prostorné místo pro parkování a odpočinková oblast. Dále zde naleznete krásnou zahradu osazenou trávníkem, květinami a dalšími rostlinami. Pod schodištěm se dále nachází přístěnek. Dům má svoji vlastní studnu, ale je také připojen k místnímu vodovodu. Dům je ve výborném stavu, je oplocený a vede k němu vstupní brána pro automobily. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247