Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře, Ortigia

3 ano 500m
ID: IT0451

Vila v pěkné poloze u moře určená k rekonstrukci se nalézá na ostrůvku Ortigia, jež je historickým centrem antického města Syrakusy...

Čtěte více

8 429 850 Kč

330 000 €

288 486 £

388 849 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Z této vily o dvou poschodích dojdete k moři za pár minut. V prvním patře vily se nachází byt sestávájící ze 3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, předsíně, dvou koupelen a komory s okny, dohromady na ploše o 150 m2. V přízemí je umístěna místnost s pecí, sklad, komora a hala, ze které se dostanete do prvního patra. Jako stvořených k odpočinku je několik prostorných teras a verand, kde se otevírají krásné výhledy na moře a starobylou část města, či hezká zahrada o 900 m2. Vila byla postavena v roce 1970 a představuje tak ideální příležitost k rekonstrukci dle obrazu svého.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247