Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře, Fontane Bianche

4 ano 200m
ID: IT0488

V idylické poloze jen 200 metrů od moře v oblasti Fontane Bianche stojí tato pěkná vila s velkou terasou, nádhernou zahradou a výhledy na moře…

Čtěte více

6 915 740 Kč

268 000 €

234 989 £

306 494 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezká vila ve skvělém stavu nabízející veškerý komfort se nalézá v klidné poloze a rozkládá se na třech poschodích a ploše 120 m2. V přízemí je situován obývací pokoj s kuchyní, koupelna s prádelnou a prostorná terasa o ploše 53 m2 s přilehlou kuchyní. V patře se nacházejí 4 ložnice, koupelna a balkóny s výhledem na moře. Ve sklepním podlaží jsou situovány tři neobytné místnosti a další neobytné prostory. Vila stojí na pečlivě udržované, oplocené zahradě o celkové ploše 411 m2.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247