Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře, Dénia

3 1 ano 7 000m
ID: SP0575

Krásná vila nedaleko Dénie s okouzlujícím výhledem na moře umístěná ve vyhledávaném golfovém rezidenčním komplexu...

Čtěte více

11 866 800 Kč

465 000 €

392 953 £

540 506 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Novinka na trhu! Nabízíme k prodeji prostornou samostatně stojící vilu s výhledem na moře a nádherným bazénem, která se nachází ve vyhledávaném rezidenčním golfovém komplexu La Sella nedaleko pobřežních měst Javea a Denia na pobřeží Costa Blanca. Nemovitost je umístěna ve vyvýšené poloze a nabízí nádherný výhled na moře a do krajiny. Interiér nabízí 3 dvoulůžkové ložnice, jednu s vlastní koupelnou, otevřenou luxusně plně vybavenou kuchyň a světlý a slunný obývací pokoj s integrovanou jídelnou. Po technické stránce je vybavena ústředním topením, klimatizací a internetovým připojením. Venkovní plocha nabízí krásný bazén s okouzlujícím výhledem, velkou garáž, terasy a gril.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247