Zpět na výpis

Vila s velkým pozemkem a soukromým přístupem na pláž

4
ID: IT0546

Krásná vila na pobřeží obklopená velkým pozemkem se samostatným přístupem na pláž mezi Castiglioncellem a Quercianellou…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází při silnici spojující Castiglioncello a Quercianellu v čelní linii přímo proti moři. Umožňuje tak nádherné výhledy na mořskou hladinu. Nemovitost má díky tomu výjimečnou pozici, kterou ještě podtrhuje soukromý přístup na pláž. Dalším pozitivem je velký pozemek o rozloze 3 000 m2, na kterém je nemovitost postavena. Najdete zde vzrostlé stromy a všechny středomořské rostliny rostoucí na etruském pobřeží, dlážděné chodníky i písčitou cestu, která vede ve stínu stromů ke schodkům směřujícím k pláži a soukromému přístavišti. Užitná plocha domu činí 200 m2 a najdete zde velký obývací pokoj s okny nasměrovanými k výhledu na moře, prostornou kuchyni, 4 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247