Zpět na výpis

Vila s velkým pozemkem a soukromým přístupem na pláž

4
ID: IT0546

Krásná vila na pobřeží obklopená velkým pozemkem se samostatným přístupem na pláž mezi Castiglioncellem a Quercianellou…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Vila se nachází při silnici spojující Castiglioncello a Quercianellu v čelní linii přímo proti moři. Umožňuje tak nádherné výhledy na mořskou hladinu. Nemovitost má díky tomu výjimečnou pozici, kterou ještě podtrhuje soukromý přístup na pláž. Dalším pozitivem je velký pozemek o rozloze 3 000 m2, na kterém je nemovitost postavena. Najdete zde vzrostlé stromy a všechny středomořské rostliny rostoucí na etruském pobřeží, dlážděné chodníky i písčitou cestu, která vede ve stínu stromů ke schodkům směřujícím k pláži a soukromému přístavišti. Užitná plocha domu činí 200 m2 a najdete zde velký obývací pokoj s okny nasměrovanými k výhledu na moře, prostornou kuchyni, 4 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528