Zpět na výpis

Vila s velkým pozemkem a bazénem

4 1
ID: PT0182

Krásná vila u pláže na klidném místě obklopená velkým pozemkem s rajskou zahradou mezi městy Lagos a Praia da Luz…

Čtěte více

19 121 250 Kč

750 000 €

646 753 £

910 709 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující vila se nachází na klidném místě mezi městem Lagos a pláží Praia da Luz obklopená velkým pozemkem o rozměrech 1 520 m2, na němž se rozkládá pečlivě udržovaná zahrada s bazénem s integrovanou vířivkou, Vila je jednopodlažní a její součástí je i velká garáž se spoustou úložného prostoru a venkovní parkoviště pro několik automobilů. Užitná plocha se rozkládá na velkorysých 320 m2. Je složena z velké společenské místnosti s krbem, moderní funkční kuchyně, 4 velkých ložnic a kanceláře. Nemovitost nabízí velké kryté a nekryté terasy a uzavřený prostor pro grilování. Může být využita jako rodinný domek, nebo jako vynikající investice k rekreačnímu pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247