Zpět na výpis

Vila s velkou zahradou v první linii u moře, Zadar

6 1 ano 5m
ID: CH0143

Prostorná vila nedaleko Zadaru s krásnou, středomořskou zahradou a nádherným výhledem na moře, ke kterému má soukromý přístup...

Čtěte více

45 055 350 Kč

1 770 000 €

1 514 415 £

1 905 411 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící dům se zahradou v nádherné lokalitě v první řadě u moře, ke kterému má soukromý přístup.

Nemovitost o ploše 340 m2 se skládá z hlavní obytné části a mezonetového apartmánu. Přístup k domu je ze severní strany, kde je i parkovací místo pro několik aut. Kromě toho je zde garáž. Nemovitost je umístěna na pozemku o rozloze 1938 m2, ze kterého je přístup přímo k moři a na soukromou pláž.

Hlavní obytná část má dvě podlaží - v horním patře jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a balkonem; zatímco ve spodním patře jsou 2 ložnice, 1 koupelna a velký otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje se vychází na velkou, jižně orientovanou terasu a na boční terasu s grilem a bazénem. V suterénu jsou 3 místnosti připravené pro wellness nebo hobby prostor. Všechny místnosti jsou klimatizované a připravené na podlahové vytápění.

Schody na obou stranách domu se spojují v centrální části a přes krásnou zahradu sestupují k moři. Zahrada je kompletně obklopena kamennou zdí a zdobí ji středomořské rostliny.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247