Zpět na výpis

Vila s úžasným výhledem na moře, Diamante

4 ano
ID: IT0393

Vila poskytující veškerý komfort ve městě Diamante v regionu Kalábrie zaujme především hezkým výhledem na moře, který můžete vychutnávat na terase...

Čtěte více

4 932 000 Kč

200 000 €

171 494 £

214 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato samostatně stojící vila s krásným výhledem na moře a do okolní malebné přímořské krajiny je vybavena veškerým komfortem a nachází v Diamante, kde je kompletní občanská vybavenost. Město Diamante je oblíbené pro své široké pláže a elegantní městskou kolonádu. Proslavilo se také typickou místní odrůdou citronu, která se v okolí hojně pěstuje. Vila o ploše 200 m² se zahradou o velikosti 500 m² se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 4 ložnic a 2 koupelen. U domu je dlážděné nádvoří, garáž a terasa o ploše 60 m². Dům je vybaven klimatizací a prodává se zařízený. Ideální pokud hledáte prostorný dům s úžasným výhledem na moře v jižní Itálii!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247