Zpět na výpis

Vila s úžasným výhledem na moře, Diamante

4 ano
ID: IT0393

Vila poskytující veškerý komfort ve městě Diamante v regionu Kalábrie zaujme především hezkým výhledem na moře, který můžete vychutnávat na terase...

Čtěte více

5 469 000 Kč

200 000 €

181 207 £

235 692 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato samostatně stojící vila s krásným výhledem na moře a do okolní malebné přímořské krajiny je vybavena veškerým komfortem a nachází v Diamante, kde je kompletní občanská vybavenost. Město Diamante je oblíbené pro své široké pláže a elegantní městskou kolonádu. Proslavilo se také typickou místní odrůdou citronu, která se v okolí hojně pěstuje. Vila o ploše 200 m² se zahradou o velikosti 500 m² se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 4 ložnic a 2 koupelen. U domu je dlážděné nádvoří, garáž a terasa o ploše 60 m². Dům je vybaven klimatizací a prodává se zařízený. Ideální pokud hledáte prostorný dům s úžasným výhledem na moře v jižní Itálii!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247