Zpět na výpis

Vila s panoramatickým výhledem na moře v Lloret de Mar

4 1 ano
ID: SP0146

Čtěte více

10 619 700 Kč

390 000 €

352 170 £

461 025 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila v tiché rezidenční čtvrti Serra Brava s panoramatickým výhledem na moře plná luxusu. Vila má velká okna a její součástí jsou domácí lázně, bazén, jezírko, grilovací kout, letní jídelnu a krásně upravenou zahradu se skalkou Vnitřek se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, dalšího salónu, 4 ložnic a 2 koupelen. 5 minut od pláže Cala Canyelles. Hodinu jízdy od letiště v Barceloně s přímým spojením do Prahy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247