Zpět na výpis

Vila s panoramatickým výhledem na moře, Fontane Bianche

2 ano 60m
ID: IT0448

Krásná dvoupatrová vila s prostornou terasou s panoramatickým výhledem na moře v oblíbené lokalitě ve Fontane Bianche...

Čtěte více

9 690 300 Kč

370 000 €

332 452 £

443 269 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato dvoupatrová vila s panormatikcým výhledem na moře, od kterého leží jen 60 metrů, se nachází ve Fontane Bianche. Vila o velikosti 120 m² sestává v přízemí z velkého obývacího pokoje a koupelny; v prvním patře je pak umístěna kuchyň, další obývací pokoj, 2 ložnice a koupelna. Vila má prostornou střešní terasu s nádherným výhledem. Pozemek o velikosti 582 m² je kompletně oplocen. Na zahradě je místo k zaparkování aut nebo lodě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247