Zpět na výpis

Vila s olivovým hájem v Collesalvetti

6 20 000m
ID: IT0721

Typická toskánská vila s krásným panoramatickým výhledem v přírodní rezervaci pohoří Livorno s 5 ha olivovníků...

Čtěte více

14 492 850 Kč

530 000 €

480 198 £

624 584 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji typickou toskánskou vilu, jejíž historie sahá až do 17. století. Vila byla přestavěna v 60. a 70. letech 20. století s moderními antiseismickými kritérii. Nemovitost se nachází v přírodní rezervaci zhruba 20 km od Livorna a obklopuje ji krásný park a zemědělská půda s 5 ha olivovníků. Užitná plocha domu činí 450 m2 a rozkládá se na dvou podlažích. V suterénu se nachází tělocvična, sauna, sklep a kotelna. Na prvním podlaží je jídelna o rozloze cca 70 m2 s krbem a krytou terasou, dále je zde kuchyň, 2 ložnice a 2 koupelny. Ve druhém podlaží, které nabízí krásný panoramatický výhled do všech čtyřech stran, jsou umístěny 4 ložnice, 2 koupelny, žehlící místnost a pracovna. Vilu obklopuje kompletně oplocený pozemek o rozloze cca 5 000 m2. V jeho nejvyšší části se nachází altán a gril. Dále je zde dalších 50 000 m2 půdy s produkcí asi 450 olivovníků. Vila nabízí nádherné panoramatické výhledy na pohoří Pisan a na kopce národního parku Livorno. Na východ dohlédnete ke starobylým vesnicím Luciana, Lorenzana a Castellina Marittima. Nemovitost je na klidném místě obklopená panenskou přírodou. Po technické stránce zde funguje vytápění motorovou naftou, přívod vody je veden přímo z akvaduktu Leopoldino. Je zde podzemní zdroj světla s dvou a třífázovými systémy. Moře v Livornu je odsud vzdáleno 20 km, moře v Castiglioncellu 22 km, letiště v Pise 26 km, Florencie 88 km a vesnice Collesalvetti 10 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247