Zpět na výpis

Vila s oddělenou dependancí s bazénem v Apulii

6
ID: IT0637

Pěkná vila se nachází jen cca 2 km od pláží bízko městečka San Pietro in Bevagna a uprostřed borového háje. Ideální pro větší rodiny nebo na turistický pronájem...

Čtěte více

9 980 100 Kč

390 000 €

332 803 £

431 385 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkná vila s prostornou zahradou ukrytá v borovicovém háji asi 2 km od pláží u půvabného apulijského městečka San Pietro in Bevagna. Pozemek patřící k nemovitosti má celkovou rozlohu 2050m2 a najdete zde opravdovou oázu klidu s palmami, borovicemi, jezírkem a bazénem 8x4m. Nemovitost má neobvyklou strukturu, jelikož se skládá z hlavní budovy a dvou menších dependance, v každém z nichž se nachází ložnice, koupelna a kuchyňka. V hlavni budově naleznete 4 ložnice, 3 koupelny a velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ve sklepě je dále spíž, garáž a další ložnice s koupelnou. Nemovitost je tak ideální pro větší rodiny nebo ty, kteří chtějí provozovat pronájmy pro turisty. Nemovitost je plně vybavena - má alarm, klimatizaci, centrální topení, zahradní osvětlení, parkování až pro 6 aut a několik vchodů. San Pietro in Bevagna je výborně umístěn blízko dalších apulijských atrakcí - v okolí se nacházejí jedny z nejkrásnějších pláží v celé oblasti Apulie jako například Punto Prosciutto, barokní město Lecce a letiště v Brindisi jsou každé necelou hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247