Zpět na výpis

Vila s oddělenou dependancí s bazénem v Apulii

6
ID: IT0637

Pěkná vila se nachází jen cca 2 km od pláží bízko městečka San Pietro in Bevagna a uprostřed borového háje. Ideální pro větší rodiny nebo na turistický pronájem...

Čtěte více

10 101 000 Kč

390 000 €

336 790 £

469 377 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkná vila s prostornou zahradou ukrytá v borovicovém háji asi 2 km od pláží u půvabného apulijského městečka San Pietro in Bevagna. Pozemek patřící k nemovitosti má celkovou rozlohu 2050m2 a najdete zde opravdovou oázu klidu s palmami, borovicemi, jezírkem a bazénem 8x4m. Nemovitost má neobvyklou strukturu, jelikož se skládá z hlavní budovy a dvou menších dependance, v každém z nichž se nachází ložnice, koupelna a kuchyňka. V hlavni budově naleznete 4 ložnice, 3 koupelny a velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ve sklepě je dále spíž, garáž a další ložnice s koupelnou. Nemovitost je tak ideální pro větší rodiny nebo ty, kteří chtějí provozovat pronájmy pro turisty. Nemovitost je plně vybavena - má alarm, klimatizaci, centrální topení, zahradní osvětlení, parkování až pro 6 aut a několik vchodů. San Pietro in Bevagna je výborně umístěn blízko dalších apulijských atrakcí - v okolí se nacházejí jedny z nejkrásnějších pláží v celé oblasti Apulie jako například Punto Prosciutto, barokní město Lecce a letiště v Brindisi jsou každé necelou hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247