Zpět na výpis

Vila s nádherným výhledem v oblasti Villasimius

4 1 ano 2 500m
ID: IT0974

Panoramatická vila na jihu Sardinie s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

15 483 000 Kč

650 000 €

571 582 £

708 086 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velká vila v tradičním sardinském stylu umístěná v klidné oblasti Sa Conca Arrubia, asi 2.5km od oblíbeného letoviska Villasimius na jihu Sardinie a 2.5km od pláže.

POLOHA: Villasimius je idylické městečko na jižním pobřeží Sardinie, které si navzdory velké oblíbenosti u turistů zachovalo příjemnou autentickou atmosféru. Najdete zde tradiční obchůdky, kavárny a restaurace. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě nekonečné písečné pláže. Z letiště Cagliari se sem dostanete za asi hodinu jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost, která je obklopená zahradou o rozloze 3800 m2 se středomořskými křovinami a anglickým zeleným trávníkem byla kompletně zrekonstruována v roce 2006 a tvoří ji hlavní budova a oddělená dependance. Hlavní jednopodlažní budova se skládá z dvojitého obývacího pokoje s krbem, samostatné kuchyně s přístupem na verandu. Chodbou se dostanete do tzv. noční zóny, kde najdete tři prostorné ložnice a tři koupelny, z nichž dvě uvnitř pokojů. V dependance je pak umístěn další obývací pokoj, kuchyňský kout, jedna ložnice a koupelna. Venkovní prostor je tvořen velkou terasou, kde najdete také gril s dřezem. K domu dále patří venkovní sklad s prádelnou, dvě venkovní sprchy s teplou vodou, venkovní bazén a 4 krytá parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528