Zpět na výpis

Vila s nádherným výhledem v oblasti Villasimius

4 1 ano 2 500m
ID: IT0974

Panoramatická vila na jihu Sardinie s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

16 029 000 Kč

650 000 €

580 172 £

626 990 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velká vila v tradičním sardinském stylu umístěná v klidné oblasti Sa Conca Arrubia, asi 2.5km od oblíbeného letoviska Villasimius na jihu Sardinie a 2.5km od pláže.

POLOHA: Villasimius je idylické městečko na jižním pobřeží Sardinie, které si navzdory velké oblíbenosti u turistů zachovalo příjemnou autentickou atmosféru. Najdete zde tradiční obchůdky, kavárny a restaurace. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě nekonečné písečné pláže. Z letiště Cagliari se sem dostanete za asi hodinu jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost, která je obklopená zahradou o rozloze 3800 m2 se středomořskými křovinami a anglickým zeleným trávníkem byla kompletně zrekonstruována v roce 2006 a tvoří ji hlavní budova a oddělená dependance. Hlavní jednopodlažní budova se skládá z dvojitého obývacího pokoje s krbem, samostatné kuchyně s přístupem na verandu. Chodbou se dostanete do tzv. noční zóny, kde najdete tři prostorné ložnice a tři koupelny, z nichž dvě uvnitř pokojů. V dependance je pak umístěn další obývací pokoj, kuchyňský kout, jedna ložnice a koupelna. Venkovní prostor je tvořen velkou terasou, kde najdete také gril s dřezem. K domu dále patří venkovní sklad s prádelnou, dvě venkovní sprchy s teplou vodou, venkovní bazén a 4 krytá parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528