Zpět na výpis

Vila s krásným výhledem na moře, Sagarote

4 ano
ID: IT0481

Nechte se uchvátit dech beroucími panoramatickými výhledy z obrovské terasy této pěkné vily ve vesničce Sagarote nedaleko Diamante…

Čtěte více

5 169 000 Kč

200 000 €

173 009 £

242 779 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Terasa, která se rozkládá na 60 m2, je dominantou této jednopatrové vily. Vila o celkové ploše 200 m2 sestává z obývacího pokoje, 4 ložnic, kuchyně s jídelním koutem, šatny a 2 koupelen. Kolem vily se rozprostírá pozemek o 500 m2, který tvoří dlážděný dvůr a zahrada. Na pozemku se nachází garáž. Ve vile je k dispozici krb a klimatizace, dveře i okna jsou dřevěná a na podlahách je keramická dlažba. Vila se nachází v dobrém stavu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528