Zpět na výpis

Vila s krásným výhledem a bazénem v Goldra Hill

4 1 13 400m
ID: PT0192

Krásná vila ve velmi klidné lokalitě s krásným výhledem do krajiny, blízko nákupního centra, restaurací a golfu a jen 20 minut jízdy od nádherných pláží.

Čtěte více

17 663 425 Kč

695 000 €

591 086 £

784 727 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v poklidné oblasti na kopci Goldra nedaleko od města Faro. Celková plocha pozemku, na kterém se vila nachází, je 1618m2, plocha vily je 188m2. Vila má vyynikající a velmi praktické provedení: je obklopena velkou zahradou a skládá se z prostorného obývacího pokoje/jídelny s krbem s přímým přístupem k bazénu a do zahrady, vybavené kuchyně, prádelny/skladu, 4 ložnic a 3 koupelen. Pro větší pohodlí má vila také podlahové vytápění, klimatizaci, hudební systém, alarm, elektrické otevírání brány, satelitní TV a automatické zavlažování.

Nádherné pláže a pobřeží Algarve jsou jen 20 minut jízdy autem. Město Faro, kde se nachází mezinárodní letiště, je vzdálené necelých 25 minut jízdy.V blízkém okolí jsou k dispozici rovněž golfová hřiště, nákupní centrum a výborné portugalské restaurace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247